9.8 C
Скопје
01:43 - 15 април, 2024

Ознака : жешките

Дестинации и Дегустации

Освежува и засладува: Превкусен десерт со јагоди за топлите денови (РЕЦЕПТ)

Igor
Колач од 4 јајца. Брзо се подготвува и идеален е за овој период од годината. Се прави со 800 грама јагоди, а готов е за...
ЛајфстајлСцена

Ники Минаж го објави провокативниот спот, а жешките сцени со згодното момче ги коментираат сите! (ВИДЕО)

Igor
Новиот спот на Ники Минаж стана атракција на интернет, за неколку часа има повеќе од 9 милиони прегледи. Популарната раперка Ники Минаж се врати на...