36.8 C
Скопје
18:25 - 18 јуни, 2024

Ознака : Дијана Ог

Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: Слушнете ја „Беља“ на раперката Дијана ОГ!

Васко Спасоски
Младата раперка Дијана ОГ вечерва ја објави својата најнова песна со наслов „Беља“. За новата нумера пејачката сними и видеоспот, во кој покрај неа се...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Раперката Дијана Ог има нова песна – „Панамера“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата раперка Дијана Ог е вистинско освежување на македонската естрада, а дека таа има сериозни намери во тоа што го прави е веќе повеќе од...
Наши ФациСцена

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дефинитивно младата раперка Дијана Ог е најголемото освежување на македонскава музичка сцена во последниве неколку години. Дијана пред неколку месеци успеа да го привлече вниманието...