РАПЕРКАТА СО ЗАНОСЕН ЗАДНИК најави повлекување: Сака да основа семејство

Американската раперка Ники Минаж преку Твитер најави дека ќе се повлекува од музичката сцена и дека сака да основа семејство.

На своите обожаватели им порача дека засекогаш ќе ги сака. Нејзиниот избраник се вика Кенет Пети, а раперката нивната венчавка ја најавува одамна.

Сепак, Ники не изнела повеќе детали, па на обожавателите не им е јасно од што точно се повлекува, ниту пак дали е сериозна со ваквото соопштение.

Во текот на својата кариера таа соработуваше со многу ѕвезди, меѓу кои и Дејвид Гета, Ашер, Мадона, Аријана Гранде, Џастин Бибер и многу други.

Слични објави

Вељко и Богдана ја напуштаат Србија: Штом станат родители ќе се преселат во оваа земја! (ФОТО)

Васко Спасоски

И Џенифер Лопез е ИСТА КАКО НАС кога е без шминка и тазе „неизбањата“! Јееее!

Igor

„Ти благодариме за оваа поза“: Кајли Џенер позира гола, мажите полудеа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Почина легендата на џез музиката: Саксафонистот Ману Дибанго ја загуби битката со коронавирусот

Еспресо

Анастасија од Цеца доби на подарок автомобил вреден 73.000 евра, но не смее да го вози! (ФОТО)

Васко Спасоски

Емина Јаховиќ на 17 години побегнала од дома за Аладин: Погледнете како изгледа нејзиниот прв сопруг! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

15 + 13 =

Слични објави

Брз, едноставен и супервкусен оброк за целото семејство – Тестенини со пилешко и спанаќ (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 31.05.2019, петок

Igor

Познатата пејачка го оставила отворен задниот влез па ѝ украле накит во вредност од 270.000 евра

Igor

ИНТЕРВЈУ Елена Велевска: Безобразно е да се фалам колку заработувам, кога живееме во земја каде плата е 200 евра!

Igor

На која возраст се доживува најинтензивниот оргазам?

Igor

Среќните парови ги имаат овие 10 навики: Ако се пронајдете во барем 3, на вистински пат сте!

Igor