Меланија Трамп од 1996 – облечена само во штикли! (ФОТО)

New York Post објави фотографии на кои сопругата на Доналд Трамп позира гола, но и во секс сцени.

Американскиот дневник New York Post на својата насловна, како и на пристоен број други страници од своето издание објави низа фотографии од Меланија Трамп, облечена само во штикли. Фотографиите од сопругата на републиканскиот кандидат на претстојните избори за претседател на САД, настанале пред точно 20 години, во текот на снимањето на јануарското издание за францускиот магазин за мажи Max, кој не излегува веќе 10 години.

Сопругата на Трамп тогаш имала 25 години, нејзиното име било Меланија Кнаус, а своите арт-фотографии ги потпишувала како Меланија К. Французинот Але де Басевил бил оној кој тогаш ја сликал Меланија К., а кој сега, во тоа не треба да се сомневаме, на фотографиите заработил колку во времето на сликањето апсолутно не ни можел да замисли. Некои од фотографиите објавени во New York Post никогаш претходно не биле објавени.

„Меланија беше повеќе од одлична и фантастична како личност и беше многу љубезна кон мене“, вели Бесевил за Post, наведувајќи дека Меланија како модел никогаш не покажала ниту најмал знак за непријатност во текот на позирањето. Тој се осврна на тоа колку на крајот фотографиите испаднале добри.

NEW YORK POST

„Бев прилично изненаден кога ги видов фотографиите, бидејќи испаднаа…. пожешки отколку што мислев дека ќе бидат“, изјави тој.

Во тоа време пред Новата година – 1996, Меланија Кнаус само што пристигала во Њујорк, по манекенската работа во Милано и Париз.

Најпрвин позирала исклучиво за разни реклами, се појавила и на рекламите за Camel, за после некое време да влезе и во светот на модата и во Њујорк. Конечно во 1998 година на забавата по повод New York Fashion Week во клубот Кит Кат, ја претставиле пред Доналд Трамп.

„Меланија била еден од најуспешните модели и снимила мноштво реклами и фотографии, а исто така била и на насловните страници на најголемите магазини“.

„Оваа фотографија настанала во Европа, пред ние двајца да се запознаеме. Во Европа ваквите фотографии се многу модерни и вообичаени“, коментираше Трамп за NY Post. Двојката се венчаше на Палм Бич во 2005 година. Набрзо по овие фотографии, New York Post, објави уште неколку, всушност поинтимни и похрабри од овие.

Слични објави

Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)

ПОСАКАЛ ДА ЈА ПРОМЕНИ ПРОФЕСИЈАТА: Славниот актер аплицирал за работа во ресторан (ФОТО)

Igor

Владо Јаневски ќе им пее на скопјанките за 8 Mарт!

Васко Спасоски

Маргот Роби официјално стана актерката со најмногу понудени улоги во Холивуд: Таа е најактивна на сцената во последните 5 години!

Еспресо

Штруд­ли со смок­ви и сода-би­кар­бона

Igor

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

10 + 13 =

Слични објави

Идеална посна вечера: Потпечена палента со компири

Igor

Карди Би се пофали со промената на имиџот: „Изгледаш како модерна Мерлин Монро“ (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп за 2 јули 2019, вторник

Igor

Рок списанието „Кју“ по 34 години постоење, ќе престане да се печати

Еспресо

Мила Јовович исплашена за здравјето на нејзината ќеркичка: Со денови сме во болница

Еспресо

Го покани на бина и му подари необичен подарок! Погледнете што се случи на концертот во Скопје на раперите Корона и Римски! (ВИДЕО)

Igor