21.8 C
Скопје
16:06 - 30 мај, 2024

Ознака : топ ган

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Премиерот во заминување Борис Џонсон лета со борбен авион во стилот на Топ Ган, и го подига палецот

Еспресо
Премиерот во заминување Борис Џонсон лета низ британското небо во верзија „Топ Ган“. Снимката, објавена од страна на официјалниот профил на Даунинг стрит 10, го...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

„Топ Ган – Маверик“ во првиот викенд од прикажувањето заработи над 134 милиони долари: Најголем успех во 40-годишната кариера на Том Круз

Еспресо
По 36 години Том Круз повторно ги стави своите пилотски очила, се качи на воениот авион и се вивна на топ-листите на Холивуд. Кино салите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Том Круз никогаш не снима секс сцени во неговите филмови? Така е и во „Топ Ган Маверик“

Еспресо
Засити ме со бакнежи и ништо повеќе од тоа…   View this post on Instagram   A post shared by Top Gun (@topgunmovie) Том Круз,...
СветСцена

ПО 36 ГОДИНИ ОЧЕКУВАЊЕ, ПРЕМИЕРА НА „ТОП ГАН 2“: Маверик (Том Круз) се враќа во елитната американска школа за борбено оружје!

Еспресо
Минаа 36 години откако Том Круз ги стави своите пилотски очила, се качи на воениот авион и се вивна на топ-листите на Холивуд. Сега конечно...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Еве го НАЈНОВИОТ трејлер за „Топ Ган – Маверик“: Елита од глумци во филмот!

Еспресо
Излезе последниот трејлер на Top Gun: Maverick, а во исто време го имаме и датумот на прикажување, во киносалите: 25 мај 2022 година! Во продолжението...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Што се случи со Кели Мекгилис?! Секси глумицата од „Топ Ган“ денес држи лекции за среќа!

Еспресо
Коѕвездата на легендарниот филм Top Gun тотално си го промени животот! Во животот секогаш има време да се започне одново, да се започне од нула,...
Филм и ТВ

Поради пандемијата одложена премиерата на продолжението на „Топ ган“: Знам дека го чекавте 34 години, за жал, чекањето ќе потрае

Еспресо
Премиерата на продолжението на холивудскиот хит „Топ ган“ од 1986 година, требаше да биде еден од најважните филмски случувања летово, но поради пандемијата на коронавирусот,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше фатална убавица, со долгите нозе му го замати разумот и на Том Круз, а денес никој не може да ја препознае (ФОТО)

Еспресо
Кели Мекгилис некогаш беше фатална убавица, а денес едвај ќе ја препознаете. Актерката (63) се прослави во 1986 година во филмот „Топ ган“, во кој...