4.8 C
Скопје
06:36 - 27 февруари, 2024

Ознака : трејлер

Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Македонскиот филм „Преекспонирано“ на Елеонора Венинова насокоро во киносалите: Погледнете го возбудливиот трејлер

Еспресо
Македонскиот филм „Преекспонирано“ на Елеонора Венинова наскоро ќе се најде во македонските кина, а сега може и да се погледне возбудливиот трејлер кој остава многу...
ВестиСлајдер

Вториот дел на еден од најскапите филмови во историјата доаѓа во Скопје – ќе игра во Синеплекс на 15 декември ВИДЕО

Еспресо
Џејмс Камерон го објави трејлерот за вториот дел на „Аватар“ кој публиката со нетрпение го очекува. Станува збор за „Патот на водата“ кој е продолжение...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Еве го НАЈНОВИОТ трејлер за „Топ Ган – Маверик“: Елита од глумци во филмот!

Еспресо
Излезе последниот трејлер на Top Gun: Maverick, а во исто време го имаме и датумот на прикажување, во киносалите: 25 мај 2022 година! Во продолжението...
СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Објавен е првиот трејлер за Хари Потер: Враќањето во Хогвортс

Еспресо
Објавен е првиот трејлер за „Хари Потер: #ReturnToHogwarts“, специјално издание кое ќе ги обедини актерите во франшизата и ќе ги израдува обожавателите со посебни содржини,...
СлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) ЏЕЈМС БОНД 007: Објавен е последниот трејлер за „No Time To Die“

Еспресо
„Џејмс Бонд“, раскажува Сафин замислено во еден момент. „Со дозвола за убиство. Заљубен во Мадлин Сван. Можно е да зборувам со мојот одраз, само што...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: Пристигна официјалниот трејлер за „Преспав“ – Погледнете што ќе се случува во петтата сезона!

Еспресо
Многумина со нетрпение го очекуваат почетокот на петтата сезона од комичната македонска серија „Преспав“ која веќе неколку години наназад до солзи ги смее своите фанови....
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: Роберто Бенињи ја оживува дрвената кукла во новиот трејлер за играниот филм „Пинокио“

Еспресо
Признатиот итлијански режисер Матео Гароне го објави новиот трејлер за својата претстојна филмска адаптација на збирката приказни за деца, „Пинокио“ од Карло Колоди, чија премиера...
Филм и ТВ

Џенифер Хадсон маестрална како Арета Френклин во трејлерот за филмот „Respect“ (ВИДЕО)

Еспресо
Премиерата е закажана за јануари 2021 година… Објавен е првиот трејлер за претстојниот филм за Арета Френклин, под називот „Respect“ во кој легендарната музичка дива...