2.8 C
Скопје
04:53 - 19 април, 2024

Ознака : коста

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Лука Дончиќ ќе ги плати погребите на жртвите од масакрот во Белград

Еспресо
Србија е завиена во црно откако 14-годишно момче смртно застрела осум свои соученици и чувар во основното училиште „Владислав Рибникар“ во Белград. Трагедијата предизвика шок...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Весна Петрушевска за масакрот во белградското училиште: „Мојата ќерка беше булирана после траумата за која не беше виновна“

Еспресо
Страшниот масакр што вчера го зави Белград и целиот регион во црно по убиството на осумте ученици во основното училиште „Владислав Рибникар“ од страна на...
СлајдерСценаФилм и ТВ

ВИДЕО: Пристигна официјалниот трејлер за „Преспав“ – Погледнете што ќе се случува во петтата сезона!

Еспресо
Многумина со нетрпение го очекуваат почетокот на петтата сезона од комичната македонска серија „Преспав“ која веќе неколку години наназад до солзи ги смее своите фанови....