Ознака : петтата

Слајдер Сцена Филм и ТВ

ВИДЕО: Пристигна официјалниот трејлер за „Преспав“ – Погледнете што ќе се случува во петтата сезона!

Еспресо
Многумина со нетрпение го очекуваат почетокот на петтата сезона од комичната македонска серија „Преспав“ која веќе неколку години наназад до солзи ги смее своите фанови....
Филм и ТВ

Се враќа „La Casa De Papel“, еве кога ќе уживате во петтата сезона

Еспресо
Фановите на една од најгледаните серии деновиве „La Casa De Papel“ со нетрпение ја очекуваат веста кога ќе може да ја гледаат новата, петта сезона,...
Лајфстајл Сцена

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Познатата манекенка Тајра Бенкс сними секси едиторијал за магазинот „Sports Illustrated“… Манекенката и водителка Тајра Бенкс (45) откако се појави на јавната сцена важи за...