17.8 C
Скопје
05:28 - 24 септември, 2023

Бомбетина и во петтата деценија: Тајра Бенкс (45) се соблече во минијатурно бикини, жешкото видео направи хаос на интернет (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата манекенка Тајра Бенкс сними секси едиторијал за магазинот „Sports Illustrated“…

Манекенката и водителка Тајра Бенкс (45) откако се појави на јавната сцена важи за секс симбол. Тоа остана и до денес. Тоа го докажува и едиторијалот за магазинот „Sports Illustrated“.

Имено, Тајра позираше во минијатурно бикини и покажа каква линија има и во петтата деценија од животот.

На Инстаграм се појави и видео на кое Бенкс пука од сексипил. Мажите не можеа да го тргнат погледот од неа кога ја видоа во бикини, а позитивните коментари само се нижеа.

Погледнете го видеото:

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....