19.8 C
Скопје
01:46 - 18 јуни, 2024

Ознака : кели мекгилис

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше фатална убавица, со долгите нозе му го замати разумот и на Том Круз, а денес никој не може да ја препознае (ФОТО)

Еспресо
Кели Мекгилис некогаш беше фатална убавица, а денес едвај ќе ја препознаете. Актерката (63) се прослави во 1986 година во филмот „Топ ган“, во кој...