11.8 C
Скопје
23:20 - 29 февруари, 2024

Ознака : атмосферата

Uncategorized

Синчето на Тамара наполни една година – Погледнете дел од атмосферата (ФОТО)

Слободен печат
По годината во која се соочи со многу проблеми, Тамара конечно со причина за славење. Нејзиното второ дете, синчето Дарен наполни една година. Тамара заедно...
ЛајфстајлСцена

Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Igor
Американската ѕвезда Ријана се појави на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty“ во розев краток фустан без градник. Убавата пејачка го привлече...