Се појави без градник и ја загреа атмосферата (ФОТО)

Американската ѕвезда Ријана се појави на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty“ во розев краток фустан без градник.

Убавата пејачка го привлече вниманието и сите погледи беа вперени во неа, поточно во „жешката“ комбинација во која речиси и се гледаа градите.

Ријана неодамна воодушеви со фотографиите за магазинот „Interview“ во еден од најпредизвикувачките изданија досега, облечена во прилепен проѕирен комбинезон со леопард принт, а во интервјуто откри дека престанала да ја става кариерата пред приватниот живот.

Foto: Bryan Bedder

Слични објави

ПОВТОРНО СРЕЌНА: Мајли се всели со девојката која е ВИНОВНА за нејзиниот развод

Igor

СВЕТОТ ШОКИРАН: Принцот Хари ја изневерувал Меган со оваа АТРАКТИВНА МАНЕКЕНКА! (ФОТО)

Igor

КРАЛСКИ ПРАВИЛА ЗА ПАТУВАЊЕ: Двајца наследници никогаш во ист авион!

Igor

Џенифер Лопез „се отвори“ во емисијата на Опра Винфри: Помалку сум разочарана што не бев номинирана за Оскар!

Еспресо

Кајли Џенер и Криси Тиген со провокативни видеа на Инстаграм ги оставија своите фанови без зборови! (ВИДЕО)

Еспресо

Луксуз од 24 карати: Позлатен хотел за гости со екстравагантен стил (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

13 − 5 =

Слични објави

Ќерката на Стивен Спилберг уапсена поради семејно насилство!

Еспресо

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

„Ролинг Стоунс“ најавија реиздание на еден од албумите, пристигнуваат и три досега необјавени песни

Еспресо

Објавен трејлерот за новата телевизиска серија на Стивен Спилберг – „Amazing Stories“ (ВИДЕО)

Еспресо

Дуа Липа се раздели од саканиот?

Igor