Tag : булеварот

Лајфстајл Сцена

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Igor
Американската актерка Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на познатиот „Булевар на славните“ во Лос Анџелес. „Навистина сум многу трогната“, изјави на вчерашното случување Ен Хатавеј...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian