17.8 C
Скопје
06:22 - 13 јуни, 2024

Ознака : кардашијанс

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)

Еспресо
Иако не делат уште два месеци од летото, во некои делови од светот веќе е доволно топло за сончање и капење. Вистински пример за тоа...
Uncategorized

Ја изневери додека се породуваше, а сега му прости: Клои Кардашијан се смири со кошаркарот Тристан Томсон!

Слободен Печат
Американските медиуми јавуваат дека ријалити ѕвездата и член на кланот Кардашијан-Џенер, Клои Кардашијан, му прости на својот поранешен партнер кој ја изневери. „Клои и Тристан...
Uncategorized

Членовите на семејството Кардашијан си ги заменија улогите! (ФОТО)

Слободен Печат
Семејството Кардашијан – Џенер овој викенд го снимаше финалето на оваа сезона на шоуто „Keeping Up With The Kardashians“ и ги воодушеви своите фанови. Ким,...
Uncategorized

„Братот близнак“ на Кендал Џенер ќе има свое реално шоу! (ФОТО)

Слободен Печат
Кирби Џенер многумина го поврзуваат со Кендал Џенер и велат дека тие двајца се близнаци. Секако, тоа не е вистина. Кирби е само обично момче...
ЛајфстајлСцена

Ким и Канjе ја продаваат својата куќа! (ФОТО)

Igor
Славниот пар одлучи да продаде една од своите недвижнини, а со оглед на тоа дека во потполност се разликува од онаа во која Ким и...
ЛајфстајлСцена

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Igor
Повеќе од 10 години откако најверојатно најпознатото семејство на светот ја отвори вратата од својот дом, една од прочуените сестри Кардашијанс одлучи да се повлече....
ЛајфстајлСцена

Многумина мислат дека не вреди толку: Дали и вам ви се допаѓа фотографијата за која Ким бара 10 милиони?

Igor
Ким Кардашијан Вест одлучи да ги тужи авторите на апликацијата за разубавување на „селфи“ со наслов iHandy, бидејќи без нејзина дозвола употребиле фотографија од неа за...
ЛајфстајлСцена

Преслатката „мини“ Кајли за Ноќта на вештерките (ФОТО)

Igor
Ќерката на мејкап могулот и ријалити ѕвездата Кајли Џенер, Сторми Вебстер, за Ноќта на вештерките дефинитивно може да го заземе првото место. Малечката Сторми ја...
ЛајфстајлСцена

Канје Вест ја изненади Ким со подарок на кој многумина ќе ѝ завидат! (ФОТО)

Igor
Најпознатата ријалити ѕвезда на светот, пред некое време го прослави својот 39-ти роденден, а како најубав поклон го издвои оној од сопругот. Ѕвездата се пофали...
ЛајфстајлСцена

Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Igor
Познатата ријалити ѕвезда и мејкап могул, Кајли Џенер, пред неколку часа на својот инстаграм-профил објави слика од трудничкото стомаче, за време на бременоста со нејзината...