Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Познатата ријалити ѕвезда и мејкап могул, Кајли Џенер, пред неколку часа на својот инстаграм-профил објави слика од трудничкото стомаче, за време на бременоста со нејзината прва ќерка Сторми Вебстер.

Кајли својата бременост ја чуваше во најстрога тајност и не можеа да се видат слики од неа со стомаче. Таа објави кратко видео по раѓањето на својата ќерка, каде што споделува работи за нејзината бременост, но фотографиите не беа многу, затоа и изненади кога ја објави оваа фотографија за која што таа вели дека и е „омилена“.

Слични објави

Изгледа многу болно: Мартин од „Некст Тајм“ со длабока исекотина по неговото лице (ФОТО)

Igor

ТЕОРИИ НА ЗАГОВОР: Бијонсе е постара од што се претставува, а ОВАА пејачка ѝ е ќерка…

Igor

Оваа жена не старее: Нема да ја препознаете Дани Димитровска во новиот спот (ВИДЕО)

Igor

Луксуз и гламур на свадбата на Надал (ФОТО)

Igor

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor

Актерката вака ја одржува линијата во СЕДМАТА ДЕЦЕНИЈА (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

Шестнаесет + пет =

Слични објави

Му купила нешто што долго го меркал: Рада Манојловиќ го изненади Харис со скапоцен подарок од 9.500 евра

Igor

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Хороскопски знаци со најголем талент за лажење

Igor

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Igor

Работник во Бакингемската палата заразен со коронавирус: Кралицата се пресели со принцот Филип во Виндзор!

Еспресо

Ја прашаа Марија Шерифовиќ дали би снимила дует со Јелена Карлеуша! Нејзиниот одговор ќе ве изненади! (ФОТО)

Igor