36.8 C
Скопје
18:19 - 18 јуни, 2024

Ознака : кендал

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Кендал Џенер повторно позираше во минијатурно бикини, а поради сексапилната поза собра повеќе од милион лајкови… Популарната манекенка Кендал Џенер (24) се угледа на...
Uncategorized

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...
ЛајфстајлСцена

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Igor
Повеќе од 10 години откако најверојатно најпознатото семејство на светот ја отвори вратата од својот дом, една од прочуените сестри Кардашијанс одлучи да се повлече....
ЛајфстајлСцена

Погледнете ова е СОВРШЕН ЗАДНИК – Кендал Џенер го СТРЕСЕ ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Igor
Кендал Џенер, една од сестрите од ријалити семејството Кардашијан, освои многу модни писти ширум светот и стана муза на познатите дизајнери. Една од најплатените манекенки...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Igor
Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) поради здраствени проблеми била хоспитализирана во една болница во Лос Анџелес. Таа веќе неколку дена се чуствува лошо,...
ЛајфстајлСцена

Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Igor
Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу....
Сцена

Кендал Џенер: Заблеска во фустан за принцези (ФОТО)

Igor
Кендал Џенер, една од сестрите од ријалити семејството Кардашијан, освои многу модни писти ширум светот и стана муза на познатите дизајнери. Еден од светски најпознати...