Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) поради здраствени проблеми била хоспитализирана во една болница во Лос Анџелес. Таа веќе неколку дена се чуствува лошо, има симптоми слични на грип, мачнини и вртоглавици, пренесува Дејли Мејл.

Тие симптоми ја следат веќе три недели, а нејзината моментална состојба не е најдобра. Кајли во болница не е сама, со неа е таткото Брус, кој по промената на полот го знаеме како Кејтлин Џенер.

– Крис не беше во градот, добро е што Кејтлин не беше на пат кога и се слоши, бидејќи може да е тука и да внимава на неа. Кејтлин е одлична кога треба да се грижи за Кајли, нивната врска е јака – рекол извор, близок на семејството Џенер.

Сестрите Крис и Кендал моментално се во Париз каде трае модната недела на која Кендал работи неколку модни ревиии за познати модни брендови..

Слични објави

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Кога е време да дадете отказ и да си заминете?

Еспресо

Една од најпознатите светски манекенки покажа интересен талент во емисија (ВИДЕО)

Igor

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО)

Igor

Изберете бои на облеката со кои ќе го подобрите расположението

Igor

Ви се случува и на вас? Честа појава по сексот која (најчесто) не треба да ве загрижува!

Igor

Остави Коментар

4 − 2 =

Слични објави

ТЕМНАТА страна на гламурозната свадба на Рамос

Igor

Одмара од периките: Кајли Џенер ја покажа својата вистинска коса! (ФОТО)

Еспресо

Подобро зборува шпански и од Џеј Ло: Актерот ги изненади сите со својот акцент! (ВИДЕО)

Еспресо

Фановите загрижени: Познатата пејачка ИСЧЕЗНАЛА?

Igor

Неочекувано! Огњен Врањеш ги повлече сите тужби против Јелена Карлеуша (ФОТО)

Igor

Дострелите на нашата висока мода (ГАЛЕРИЈА)

Igor