Кендал Џенер со своите секси пријателки приреди незаборавно шоу на една грчка плажа (ФОТО)

Една од најплатените манекенки на светот, Кендал Џенер, си дозволи викенд одмор во Грција со пријателите, а на посетителите на плажата им приредија незаборавно шоу.

Немаше човек кој не застана да ја види оваа глетка полна со секси манекенки на плажата на Миконос, каде Кендал, Шанина Шаик, Синди Бруна, Рилеи Монтана и други пријателки во минијатурни бикини се забавуваа во плиткото.

Овие убавици се капеа, скокаа од јахта, се зезаа, глупираа, позираа за фотографии, се гушкаа и смееа. Погледнете како изгледаше тоа…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

 

Слични објави

КОНЕЧЕН ОДГОВОР: Дали е поздрава туната или сардината?

Igor

Пејачката Ирена Спасовска ја откопча кошулата и ги покажа „близначките“ (ФОТО)

Igor

Ја криеше цели 35 години: Ова е сопругата на Жељко Самарџиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Марк Џејкобс се венча со својот партнер

Igor

Кончита со целосно нов изглед за новиот спот

Igor

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

Што предвидува Нострадамус за 2020 година: Монархот „кој најдолго владее ќе умре“

Слободен печат

Најдобрата поранешна сопруга: Џенифер Гарнер му ја спасува кариерата на Бен Афлек!

Еспресо

Најчудниот холивудски пар: Рајан Гослинг и Ева Мендез немаат дадилки, не сакаат внимание и никаде не се појавуваат заедно!

Еспресо

Годините не се пречка: Славната оскаровка на 74 години во жешка секс сцена со двајца мажи! (ВИДЕО)

Еспресо

По 28 години ново продолжение од „Жикина династија“: Се враќа и дел од старата екипа

Еспресо

Познатиот водител ХИВ-позитивен: Мислел дека има грип, а кога отишол во болница му се урнал светот

Igor