24.8 C
Скопје
13:25 - 25 мај, 2024

Ознака : тристан томсон

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Клои Кардашијан сака да има уште едно дете со поранешното момче кое ја изневери! (ВИДЕО)

Еспресо
Една од сестрите на најпопуларното семејство Кардашијан, Клои, наводно одлучила повторно да забремни за што проговоре во новата сезона на нивното реално шоу „Keeping Up...
Uncategorized

Ја изневери додека се породуваше, а сега му прости: Клои Кардашијан се смири со кошаркарот Тристан Томсон!

Слободен Печат
Американските медиуми јавуваат дека ријалити ѕвездата и член на кланот Кардашијан-Џенер, Клои Кардашијан, му прости на својот поранешен партнер кој ја изневери. „Клои и Тристан...