11.8 C
Скопје
23:04 - 23 април, 2024

Ознака : затегнување

Ви препорачуваме на СПВидеоЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(ВИДЕО) ВЕЖБАМЕ СО ЕЛЕНА МИРЧЕСКА: Сет од шест вежби за топ форма и слабеење

Ј.К.Д
Фитнес инструкторката Елена Мирческа подговтви цел сет вежби во видео за читателите на Еспресо. – Мотивацијата е важна, сè друго е изговор!, вели Елена.   Во...
Здрави навики

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor
Доколку сте станале мрзеливи во последно време и немате волја да посетувате теретана, овие вежби се идеални за вас, особено ако работното место ви е...