14:18 - 19 април, 2024

Ознака : вежбајте

Здрави навики

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor
Доколку сте станале мрзеливи во последно време и немате волја да посетувате теретана, овие вежби се идеални за вас, особено ако работното место ви е...