20.8 C
Скопје
01:57 - 18 јуни, 2024

Ознака : добриот

Секојдневие

Клучот на добриот стајлинг лежи во едноставноста: Комбинација која е погодна за секоја прилика! (ФОТО)

Еспресо
Некои комбинации никогаш нема да излезат од мода… Секоја жена во својот гардеробер мора да има барем еден пар скини фармерки, кошула во неутрална боја...
Uncategorized

Меланија Трамп ги знае сите правила на добриот стил: Комбинацијата од овие две бои е полн погодок! (ФОТО)

Слободен печат
Меланија уште еднаш демонстрираше како изгледа совршено стилски усогласена комбинација… Првата дама била во посета на една клиника каде се дружела со мали деца, а...
Лајфстајл

Среќните парови ги имаат овие сексуални навики

Igor
Се што се случува во животот може да досади, па дури и она што носи најголемо задоволство како што е сексот. Добриот сексуален живот е...
Лајфстајл

4 грешки на мажите кои добриот секс го претвораaт во лошо искуство

Igor
Повеќето мажи се доста самоуверени кога станува збор за нивните техники во креветот и поради тоа честопати занемаруваат некои ситници кои можат добриот секс да...