14.8 C
Скопје
22:40 - 27 мај, 2024

Ознака : погодок

Слајдер

Откриени рамена – Полн погодок за летото (ФОТО)

Еспресо
Сите копнееме по убави парчиња облека што ја откриваат кожата – а меѓу омилените се оние што ги откриваат рамената. Од елегантни фустани кои ги...
Секојдневие

Уште еден моден погодок на Џенифер Лопез – Популарниот кариран дезен се носи токму вака! (ФОТО)

Еспресо
Вака изгледа стајлингот кој зрачи со елеганција и гламур… Пепито и карираниот дезен, како и елегантните комбинации се моментално многу актуелни во модниот свет. Дизајнерите...
Секојдневие

Преслатката актерка го диктира пролетниот тренд: Ако сте во средни години овој ФУСТАН е полн погодок! (ФОТО)

Еспресо
Овој фустан ја прави вашата фигура младешка… Вашата пролетна гардероба би сакале оваа сезона да биде уште посмела? Тогаш угледајте се на актерката Рис Витерспун...
Uncategorized

Меланија Трамп ги знае сите правила на добриот стил: Комбинацијата од овие две бои е полн погодок! (ФОТО)

Слободен печат
Меланија уште еднаш демонстрираше како изгледа совршено стилски усогласена комбинација… Првата дама била во посета на една клиника каде се дружела со мали деца, а...
Сцена

Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка, Меланија Трамп вчера присуствуваше на состанокот по повод одбележувањето на првата годишнина од потпишувањето на документот „Support for Communities Act“ во...
Секојдневие

Моден погодок: Изберете облека, обувки и аксесоари во пастелни бои (ФОТО)

Igor
Нежните и благи нијанси кои истовремено се привлечни, се вистински одмор за очите. Ова лето токму тие доминираат во светот на модата, ние ви нудиме...
Сцена

Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

Igor
На традионалната воена парада во Париз по повод Денот на падот на Бастилја 14 јули, традиционално присуствуваше и француското претседателско дуо. На свеченото случување првата...