Tag : преслатката

Инспирација и совети

Преслатката актерка го диктира пролетниот тренд: Ако сте во средни години овој ФУСТАН е полн погодок! (ФОТО)

Еспресо
Овој фустан ја прави вашата фигура младешка… Вашата пролетна гардероба би сакале оваа сезона да биде уште посмела? Тогаш угледајте се на актерката Рис Витерспун...