7.8 C
Скопје
20:58 - 20 февруари, 2024

Ознака : диктира

Секојдневие

Изборот на храна го диктира вашето здравје – Киселата средина во телото, причина за голем број на болести

Еспресо
Многу болести потекнуваат од киселата средина во телото. Токму затоа, секој од нас, треба континуирано да се обидува да избегнува да внесува намирници кои важат...
Секојдневие

Преслатката актерка го диктира пролетниот тренд: Ако сте во средни години овој ФУСТАН е полн погодок! (ФОТО)

Еспресо
Овој фустан ја прави вашата фигура младешка… Вашата пролетна гардероба би сакале оваа сезона да биде уште посмела? Тогаш угледајте се на актерката Рис Витерспун...