Опасна конкуренција на најубавите фустани: Оделото на Меланија Трамп е ПОЛН ПОГОДОК! (ФОТО)

Првата дама на Америка, Меланија Трамп вчера присуствуваше на состанокот по повод одбележувањето на првата годишнина од потпишувањето на документот „Support for Communities Act“ во Вашингтон.

Иако сме навикнати да ја гледаме во прекрасни фустани за кои мечтаат сите жени, убавата Словенка овој пат се одлучи за строг деловен стајлинг.

профимедиа

Облече шик одело составено од панталони и струкирано сако во кремаста боја, со кое вклопи и едноставна темно-кафена блуза.

 

Стајлингот го заокружи со препознатливите салонки со висока потпетица во црна боја, а со себе понесе и шик голема торба во повеќе нијанси, која речиси се стопи со оделото.

профимедиа

Дали ви се допаѓа ваквиот стајлинг на Меланија Трамп, или сепак поубаво и стојат фустаните?

Слични објави

Ќе ве воодушеви овој прелиен колач без брашно

Igor

Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Еспресо

Само една тенка лента на задникот: Карлеуша позира во минијатурно бикини и покажа каде би сакала да биде во овој момент! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Адел е кралица! Погледнете колкав бакшиш му оставила на келнерот за Нова Година (ФОТО)

Васко Спасоски

Впечатливо жолта боја и златни обетки: Кејт го повтори изгледот од Вимблдон и повторно блескаше! (ФОТО)

Еспресо

Видео хороскоп за 9 јули 2019, вторник

Igor

Остави Коментар

4 × оне =

Слични објави

Атрактивната скопјанка Нора своите исчезнати чизми си ги виде на телевизија (ВИДЕО)

Igor

СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Igor

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус со атрактивно деколте на концертот на Северина во Белград (ФОТО)

Igor

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо

Копров со ИЗВИНУВАЊЕ до Србија: Имавме АНОНИМУСИ во жирито!

Igor