Ознака : изберете

Секојдневие

Моден погодок: Изберете облека, обувки и аксесоари во пастелни бои (ФОТО)

Igor
Нежните и благи нијанси кои истовремено се привлечни, се вистински одмор за очите. Ова лето токму тие доминираат во светот на модата, ние ви нудиме...
Секојдневие

Бидете секогаш во тренд: Во оваа сезона изберете огнени бои (ФОТО)

Igor
Трендот на огнените бои во светот на модата е присутен веќе неколку сезони, а ова лето фокусот е ставен на црвената, портокаловата и жолтата боја....