34.8 C
Скопје
14:51 - 24 јуни, 2024

Ознака : аксесоари

Секојдневие

ФОТО: Најубавите зимски аксесоари – Со овие детали секој стајлинг изгледа одлично!

Еспресо
Освен што изгледаат одлично, овие аксесоари ќе ве згреат и ќе ви го направат зимското време попријатно. Mодните експерти велат дека секоја жена од стил...
Секојдневие

Модни додатоци кои вашите летни комбинации ќе ги направат уште подобри (ФОТО)

Igor
Ви претставуваме неколку модни додатоци или аксесоари кои ќе ја освежат вашата комбинација, и ќе ја направат поефектна. Без оглед дали станува збор за накит,...
Секојдневие

Моден погодок: Изберете облека, обувки и аксесоари во пастелни бои (ФОТО)

Igor
Нежните и благи нијанси кои истовремено се привлечни, се вистински одмор за очите. Ова лето токму тие доминираат во светот на модата, ние ви нудиме...
Секојдневие

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Igor
Романтичните летни вечери дополнете ги со аксесоари во огнени бои. А за да бидете во чекор со модата изберете ги боите на зајдисонцето. Ви претставуваме...