23.8 C
Скопје
08:43 - 24 јуни, 2024

Ознака : додатоци

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ОВОЈ ВИТАМИН НЕ ТРЕБА ДА ГО ЗЕМАТЕ КАКО ДОДАТОК: Еве зошто

И. Т.
Долго време се сметаше дека додатоците на витамини се брз начин за надополнување на дневните потреби за хранливи материи што можеби ви недостасуваат, и дека...
Секојдневие

Модни додатоци во косата за ова лето – Сигурни сме дека барем еден ќе ве освои (ФОТО)

Еспресо
Доколку сакате кул модни додатоци кои веднаш ќе го променат Вашиот стил, погледнете ги постарите фотографии од 90-тите години. Ретро гумени ленти, панделки, марами и...
Секојдневие

Добро утро – 8 додатоци за супер здраво кафе

Еспресо
Повеќето истражувања укажуваат на позитивните ефекти по здравјето на умереното пиење кафе. Денес пишуваме за тоа како можете да го направите овој пијалок уште поздрав,...
Секојдневие

Модни додатоци кои вашите летни комбинации ќе ги направат уште подобри (ФОТО)

Igor
Ви претставуваме неколку модни додатоци или аксесоари кои ќе ја освежат вашата комбинација, и ќе ја направат поефектна. Без оглед дали станува збор за накит,...