25.8 C
Скопје
14:34 - 28 мај, 2024

Ознака : дополнително

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Карлеуша им ОДГОВОРИ НА ХЕЈТЕРИТЕ кои ја нападнаа поради костимот и ги испровоцира со НОВИ СЕКСИ ФОТКИ (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша (40) со својот аутфит на настапот во Црна Гора предизвика општ хаос и доби многу пофалби, но и многу критики. Таа на својот...
Секојдневие

Бидете модерни во боите на зајдисонцето (ФОТО)

Igor
Романтичните летни вечери дополнете ги со аксесоари во огнени бои. А за да бидете во чекор со модата изберете ги боите на зајдисонцето. Ви претставуваме...