15.8 C
Скопје
07:14 - 22 мај, 2024

Ознака : Трамп

Uncategorized

Меланија Трамп ги знае сите правила на добриот стил: Комбинацијата од овие две бои е полн погодок! (ФОТО)

Слободен печат
Меланија уште еднаш демонстрираше како изгледа совршено стилски усогласена комбинација… Првата дама била во посета на една клиника каде се дружела со мали деца, а...
Uncategorized

На средбата со Трамп дошло цело кралско семејство освен Хари и Меган, еве и зошто

Слободен печат
Доналд Трамп и светските лидери синоќа беа на прием во Бакингамската палата кај британската кралица и кралското семејство. Лидерите пред самитот на НАТО беа пречекани...