Брижит Макрон важи за една од најстилизираните дами во светот – Нејзините салонки од 1.000 евра се новиот моден погодок (ФОТО)

На традионалната воена парада во Париз по повод Денот на падот на Бастилја 14 јули, традиционално присуствуваше и француското претседателско дуо.

На свеченото случување првата дама на Франција, Брижит Макрон, поентираше до изборот на модни парчиња. Таа изгледаше одмерено и формално, но во исто време и елегантно и модерно.

Белиот фустан со долги ракави одлично и прилегаше и ја издвојуваше од толпата. Нагласените сребрени плетки на фустанот одлично се вклопија со нејзините салонки.

Цената на нејзините чевли изнесува речиси 1000 евра. Дали вредат за толку пари или не, не знаеме, но мора да признаеме дека совршено се вклопија со нејзиниот фустан.

Слични објави

Трикови за подготовка на сокови за зима: Никогаш не мешајте овошје и зеленчук

Igor

НОВА СЕКСУАЛНА РЕВОЛУЦИЈА: Луѓето сè помалку ќе имаат секс меѓусебно

Igor

Гоца Тржан ги „подбра“ колегите што се жалеа за откажаните настапи! (ФОТО)

Еспресо

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Еспресо

Можеби се прашувате колку заработија Шакира и Џенифер Лопез за настапот на Супербол: Одговорот ќе ве изненади

Еспресо

Дефинитивно нема посекси пејачка од Милица на српската естрада: Погледнете само како се дотерала за настап! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Шестнаесет + 4 =

Слични објави

Цеца без грам шминка на белградскиот аеродром, а поради еден детал ја споредија со Џеј Ло (ФОТО)

Еспресо

ПОБЕСНЕЛА и му поставила ултиматум: Анџелина не може да ја поднесе блискоста на Бред со сестрите Кардашијан

Igor

Што ли ќе каже Брена: Нејзината снашка во провокативна долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Васко Спасоски

Некогашната холивудска „бомба“ денес фановите ја нарекуваат очајна домаќинка (ФОТО)

Еспресо

Поранешна учесничка во „Парови“: Ме киднапираа и ми се закануваа дека ќе ме фрлат во Скадарско езеро (ФОТО)

Igor

Совети за совршен изглед на нозете (ФОТО)

Igor