14.8 C
Скопје
06:55 - 22 мај, 2024

Ознака : лежи

Секојдневие

Клучот на добриот стајлинг лежи во едноставноста: Комбинација која е погодна за секоја прилика! (ФОТО)

Еспресо
Некои комбинации никогаш нема да излезат од мода… Секоја жена во својот гардеробер мора да има барем еден пар скини фармерки, кошула во неутрална боја...