Ознака : утка

Секојдневие

Модна утка на годината: Дуа Липа направи ГАФ кој го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Дуа Липа е позната по својот специфичен глас, но во последно време знае да изненади со своите модни промашувања. Зошто Дупа Липа започна да...
Лајфстајл Сцена

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Igor
Славната и најбогата пејачка ја изненади јавноста со неочекуваниот моден избор. Ријана им се врати на деловните обврски по одморот со нејзиниот дечко милијардер. Таа...