24.8 C
Скопје
15:36 - 3 октомври, 2023

УТКА НА ГОДИНАТА: Ријана во кич издание предизвика лавина негативни коментари (ФОТО)

Славната и најбогата пејачка ја изненади јавноста со неочекуваниот моден избор.

Ријана им се врати на деловните обврски по одморот со нејзиниот дечко милијардер. Таа дојде на журката по повод пласирањето на новата модна колекција и изгледаше прилично невкусно и евтино.

profimedia

Ријана облече краток розев сатенски фустан со длабоко деколте, без градник.

profimedia

На неа понесе и аксесоари во вид на зелени обетки, дијаманти на рацете, па дури и на нозете. Фризурата не и беше во склад со целокупниот изглед, таа и беше пуштена со црвен тон и многу плетенки.

profimedia

Таа од своите фанови и модните критичари доби низа негативни коментари.

Слични објави

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо

Ана Бекута се пензионираше но само на хартија: „Јас и пензија, нема шанси!“

Еспресо
Се вчитува....