Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Јавноста повторно го заврте вниманието кон кралскиот пар принцот Хари и Меган Маркл кои со своето однесување во јавноста предизвикуваат чудење.

Тие биле присутни на бејзбол натпреварот на Њујорк Јенки, кога Меган започнала да му се обраќа на својот сопруг, но тој воопшто не и обрнал внимание.

Тој повеќе сакал да разговара со својот пријател, а Меган останала да го чека одговорот од својот сопруг, не безуспешно, тој ја игнорирал.

Претходно папараците го уловија кога принцот Хари на терасата во Бекингемската палата луто и нареди на војвотката, а Меган за малку не се расплака.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=Pmb7aqm6qcw

Слични објави

„Црна кутија“ конечно е тука: Милиграм има нова, „заразна“ балада!

Васко Спасоски

Направиле подземен базен среде џунглата, користејќи само стап (ВИДЕО)

Еспресо

Непланиран, спонтан, страствен – кој секс е најдобар?

Igor

Шабан Шаулиќ ѝ се појавил во сон на Марија Шерифовиќ: Извади лист хартија и почна да ја пишува оваа песна… (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кристијан Голубовиќ објави фотка на која спие покрај куп банкноти од 500 евра! (ФОТО)

Еспресо

ГЛЕДАЛА КАКО МАЈКА Ѝ ГО УБИВА ТАТКО Ѝ: После сè, актерката конечно живее нормален живот

Igor

Остави Коментар

Осумнаесет − 17 =

Слични објави

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Еспресо

Србите лути, Италија благодарна: Кое е СТРУЧНОТО ЕВРОВИЗИСКО ЖИРИ на Македонија?

Igor

Зелено светло за лансирање на роверот Perseverance во четврток: Следете го лансирањето во живо

Еспресо

Ен Хатавеј доби своја ѕвезда на Булеварот на славните

Igor

Јас сум болна од луѓе кои не го сфаќаат ова сериозно: Италијанска блогерка успеа да собере три милиони евра донации за борба против коронавирусот! (ВИДЕО)

За машки календар: Дванаесет најжешки фотки на Емилија Розман (ФОТО)

Igor