16.8 C
Скопје
01:40 - 26 мај, 2024

Ознака : регион

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски: Големо невреме доаѓа во регионот, постои опасност од торнадо!

Еспресо
– Најпрвин Словенија, потоа Хрватска, Јадранот, Босна и Херцеговина, Црна Гора, соседна Србија па Македонија утре попладне и навечер ќе биде зафатена од студен фронт...
Uncategorized

ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА СИТЕ – Индира Форца го претстави она на што долго работеше, а за ова ќе зборува ЦЕЛ РЕГИОН (ВИДЕО)

Слободен печат
Горко-слатките спомени, кои сите ги носиме во душата, е темата на новиот сингл на Индира „Првиот се памти“. Љубовната песна, во која може многумина да...