Tag : очекуваше

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

По судењето со Карлеуша, Цеца доби подарок! Ова не го очекуваше! (ФОТО)

Еспресо
Јелена Карлеуша и Светлана Цеца Ражнатовиќ се сретнаа денес по долго време во Вториот основен суд во Белград. Кога судењето се заврши, тие си заминаа...
Лајфстајл Сцена

Име кое никој не го очекуваше: Официјално објавено името на кралското бебе

Igor
Новородениот син на британскиот принц Хари и Војвотката од Сасекс, новото кралско бебе, ќе се вика Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор, соопшти денес Бекингемската палата. Меган Маркл...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian