Ознака : идеалното

Лајфстајл

Што мислите, кое е идеалното место за секс според мажите?

Igor
Не станува збор ниту за спалната соба, ниту за кујната. Верувале или не, едно ново истражување кое било спроведено од страна на компанија за производство...
Гастро марифети

Превкусно рижото со шампињони – Идеалното јадење за летните горештини (РЕЦЕПТ)

Igor
Во лето и тоа како на организмот му одговара лесна кујна, а ова е токму еден таков рецепт… За ова вкусно рижото со шампињони е...