Ознака : туш

Лајфстајл

Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади

Igor
Креветот им е дефинитивно на последното место. Спремете се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање. Резултати од едно спроведено истражување кажуваат дека поголемиот...
Лајфстајл

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Igor
Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува. Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете...
Лајфстајл

Што мислите, кое е идеалното место за секс според мажите?

Igor
Не станува збор ниту за спалната соба, ниту за кујната. Верувале или не, едно ново истражување кое било спроведено од страна на компанија за производство...
Лајфстајл Сцена

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

Igor
По само четири години брак светските медиуми одлучија да ги разведат. Меѓутоа, холивудските актери Ештон Kачер и Мила Кунис на непосреден и интересен начин демантираа...