Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува.

Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултатите од спроведеното истражување велат дека повеќето мажи најмногу се возбудуваат на помислата на секс под туш.

Оние кои меѓу испитаниците веќе го пробале велат дека ова место е создадено за страст и уживање и дека дури 81 процент од нив со задоволство повторно би го иксусиле тоа.

Повеќето испитаници, односно 56 проценти од нив, се согласиле и дека идеалниот годишен период за сексуални активности по туш е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле во било кое друго годишно време, на пример во зимата која доаѓа, ем заедничко греење, ем уживање.

Слични објави

Стекна светска слава со улогата Пипи Долгиот Чорап, а сега фановите собираат пари за неа (ФОТО)

Igor

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе настапува Јелена Карлеуша вечерва (ФОТО)

Igor

Мило Ѓукановиќ го жени синот единец: Свадбената веселба е закажана за на Свети Стефан (ФОТО)

Igor

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Средба на ЛУТИТЕ РИВАЛКИ во авион: Сека Алексиќ по грешка седнала на местото на Дара Бубамара

Igor

УРСУЛА Е МАШКО? Инспирацијата за овој зол лик не стигна да ја види својата цртана верзија

Igor

Остави Коментар