34.8 C
Скопје
14:56 - 24 јуни, 2024

Ознака : Одговор

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се огласи Рамбо Амадеус: Дотичната „ја удрив или ја штипнав за задникот, има сателитски снимки кои можат да го потврдат тоа“

Еспресо
Антонијо Пушиќ, попознат како Рамбо Амадеус, беше обвинет од продуцентката на емисијата „Дневница“ на Радио телевизија на Црна Гора, Лејла Кашиќ, за сексуално вознемирување, а...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Одговор од Џони Деп на изјавата на Амбер Херд „(сè уште) го сакам“: Продолжувам понатаму….

Еспресо
Зборовите на Амбер Херд, за време на неодамнешното интервју за NBC, предизвикаа контроверзии. Џони Деп ѝ одговори преку официјално соопштение.  Актерката откри дека се уште...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КАМИЛА КАБЕЛО остро реагира: „Доста со критики за моето тело!“, „Многу сум вознемирена!“

еспресо
Пејачката во објава на Инстаграм зборуваше за тоа како се чувствува ранливо и вознемирено од постојаните коментари за нејзиното тело и колку ја нервираат фотографите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЕНИ ЛЕНОКС СО БЕСТРАШЕН ОДГОВОР И ФОТОГРАФИЈА: „Остарена сум, но сепак беснеам, те благословувам со љубов!“

Еспресо
Твитерџија се пошегува за тоа колку многу остарела Ени Ленокс, но пејачката на Јуритмикс не можеше да премолчи: еве како таа одговори. Твитерџија, извесен Џејсон...
UncategorizedСветСлајдерСцена

КИЈАНУ РИВС СО СТИЛ МУ „ПЛЕСНА“ НА НАДАЛ: Никогаш нема да бидеш како Ѓоковиќ!

Еспресо
Познатиот глумец Кијану Ривс застана во одбрана на Новак Ѓоковиќ за учество на тенискиот натпревар Австралија опен. Ѕвездата на „Матрикс“ јавно ја изрази поддршката кон...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ваков одговор никој не очекуваше: Наташа Беквалац откри што прави кога другите не ја гледаат!

Васко Спасоски
Наташа Беквалац ги насмеа сите со изјавата во една емисија каде што ја прашаа што прави кога луѓето не ја гледаат? Пејачката учествуваше во играта,...
Лајфстајл

Ваков одговор можеби не очекувавте: Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место!

Igor
Дури 62 проценти од учесниците се сложиле дека ова место најмногу ги возбудува. Креветот дефинитивно им е на последното место. Подгответе се да ги слушнете...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Живеела во сиромаштија, трпела насилство, а тогаш создала ИМПЕРИЈА: Опра откри како го потрошила ПРВИОТ МИЛИОН, а нејзиниот одговор НЕМА ДА ВИ СЕ ДОПАДНЕ!

Igor
Кај неа важи онаа старата изрека „преку трње до ѕвездите“. Американската водителка и новинарка Опра Винфри откри како го потрошила својот прв милион. Познато е...