19.8 C
Скопје
21:42 - 14 јуни, 2024

Ознака : потрошила

Секојдневие

ФОТО: На операции потрошила вистинско богатство и нема намера да запре – Најголемата желба ми е да изгледам како барбика!

Еспресо
Има само 27 години, а веќе неколку пати направила посериозни естетски корекции… Чарли не била задоволна со својот изглед, па решила да направи неколку пластични...
Секојдневие

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Еспресо
Не е тајна дека многу жени пронаоѓаат инспирација во стајлингот на Меган Маркл, но оваа дама решила да ја ископира буквално секоја нејзина модна комбинација....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

САКА СКАПОЦЕНА ОБЛЕКА: Меган Маркл оваа година потрошила 250.000 евра на облека, а овој фустан бил најскап (ФОТО)

Еспресо
Војвотката од Сасекс Меган Маркл оваа година на гардероба потрошила околу 250 илјади евра, а во 2018 година на облека потрошила речиси шест пати повеќе...
ЛајфстајлСцена

Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша во саботата на 17 август со семејството и пријателите го прослави 41 роденден во луксузен ресторан. Поп дивата блескаше во бело со тиркизно...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Живеела во сиромаштија, трпела насилство, а тогаш создала ИМПЕРИЈА: Опра откри како го потрошила ПРВИОТ МИЛИОН, а нејзиниот одговор НЕМА ДА ВИ СЕ ДОПАДНЕ!

Igor
Кај неа важи онаа старата изрека „преку трње до ѕвездите“. Американската водителка и новинарка Опра Винфри откри како го потрошила својот прв милион. Познато е...