14.8 C
Скопје
10:52 - 28 февруари, 2024

Ознака : идол

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

Таткото на Арнолд Шварценегер бил нацист, а идол на актерот бил советскиот кревач на тегови Јуриј Власов

Еспресо
Малку познати факти од животот на легендарниот бодибилдер и ѕвездата на „Терминатор“. Во јули 1990 година, Арнолд Шварценегер се обратил до Центарот Симон Визентал за...
Секојдневие

Меган Маркл е нејзин идол – Хелен досега потрошила илјадници долари за да изгледа како неа! (ФОТО)

Еспресо
Не е тајна дека многу жени пронаоѓаат инспирација во стајлингот на Меган Маркл, но оваа дама решила да ја ископира буквално секоја нејзина модна комбинација....