Погледнете колку пари потрошила КАРЛЕУША на роденденскиот стајлинг (ФОТО)

Јелена Карлеуша во саботата на 17 август со семејството и пријателите го прослави 41 роденден во луксузен ресторан.

Поп дивата блескаше во бело со тиркизно сина коса.

Јелена, очекувано, воопшто не штедела кога станува збор за нејзиниот стајлинг на овој посебен ден.

Погледнете…таа потрошила вкупно 4.065 евра само на стајлингот, еве го ценовникот.

 

Слични објави

Контроверзна фотографија на Аца Лукас: Пејачот лежи на кревет, а до него бело „брашно“ (ФОТО)

Слободен Печат

Пипа Мидлтон повикала такси под лажно име, но такситот ја препознал – „Се криеше во мракот“

Еспресо

Во вртлогот на љубовта и војната: Династијата Романови, трагична судбина на руските принцези

Еспресо

Песната „Месечина“ на Фолтин најава за нов албум

Igor

Северина се присети на соработката со Оливер Драгојевиќ: Ме шармираше, а јас пеев во апостолки на неговиот концерт (ВИДЕО)

Еспресо

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Остави Коментар

5 + 17 =

Слични објави

Атиџе ѝ ја предвиде иднината гледајќи ѝ на кафе на Сара Џесика Паркер

Еспресо

Почнува гласањето за најголемата музичка манифестација во регионот – MAC: Лозано, Антониа Гиговска, ДНК и уште неколку други во номинираните!

Слободен печат

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor

Музејот „Мадам Тисо“ не ги сака повеќе: Фигурите на славниот пар се остранети (ФОТО)

Васко Спасоски

Урнебесната роденденска честитка за Бети Вајт од Рајан Рејнолдс и Сандра Булок! (ВИДЕО)

Еспресо

Верувале или не, жената на сликата има 63 години, а тајната на нејзиниот млад изглед лежи во едноставни трикови (ФОТО)

Еспресо