Ознака : утро

Здрави навики

Како да станете личност што ги сака утрата: Практични совети за промена на вашиот хронотип

Еспресо
Низ лавиринтите на вашата ДНК, постојат гени кои силно влијаат на тоа дали сте личност што ги сака утрата или повеќе ја претпочитате ноќта. Исто...
Сцена

Ова дотерано МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ ја „закочи“ улица „Ленинова“

Igor
Вчераутро, улицата „Ленинова“ ја разубаве оваа прекрасна девојка облечена во макси фустан со карнери. Дали да гледаш во фустанот или во девојката! Убавицата модниот изглед...
Сцена Хороскоп

УТРИНСКИ РУТИНИ: Како хороскопските знаци го започнуваат денот?

Igor
Секој од нас си има своја утринска рутина, без која не можат да го започнат денот. Прочитајте која би била совршената рутина за вас, според...