20.8 C
Скопје
02:46 - 16 јули, 2024

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

По само четири години брак светските медиуми одлучија да ги разведат. Меѓутоа, холивудските актери Ештон Kачер и Мила Кунис на непосреден и интересен начин демантираа се што е напишано.

Тие на нивниот профил на Инстаграм објавија видео за кој британскиот „Metro“ напиша дека веројатно е  најдобриот „ладен туш“ за сите злобни трачеви.

Во описот на видеото, Качер на магазинот кој ја објави веста за нивниот развод му посака среќа со оглед на тоа дека повторно објавиле невистина.

Актерот потсети дека истиот магазин неодамна објави дека парот очекува принова.

„Можеби следната недела мојата жена ќе носи близнаци. По трети пат. Но, кој брои?“, додаде Качер.

Во видеото тие двајца седат во кола и ја коментираат веста за разводот.

„Љубов, што се случува?“, Ештон ја прашува Мила, додека она ја покажува насловната страна на која се тие двајца.

„Готово е со нас….“, изговара Мила Кунис, додека Качер испаничено прашува што ќе биде сега.

Мила Кунис „открива“ дека има чувство дека ја гуши и дека таа му ги одзема децата поради неговите мрачни тајни.

„Какви мрачни тајни“, прашува Ештон заклучувајќи: „Мора да се многу мрачни“!

Тие на сите на овој начин им ставија до знаење дека не се разведуваат и дека се уште се во љубов.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....