11.8 C
Скопје
22:32 - 23 април, 2024

Ознака : качер

Секојдневие

Самохрана мајка му испратила порака на Ештон Качер, а неговиот потег ги шокирал сите (ФОТО)

Igor
Кога одлучила да му испрати порака на еден од најславните актери на денешницата, Моника Кутиерз не очекувала дека тој навистина ќе ѝ одговори. Ештон Качер...
ЛајфстајлСцена

Деми Мур отворено раскажа за сексот во тројка кој го практикувала во бракот со Ештон Качер

Igor
Актерката Деми Мур во своите мемоари „Inside Out“ ги откри интимните детали од својот живот, а многу пишувала и за бракот со колегата Ештон Качер...
ЛајфстајлСцена

Како ладен туш: Ештон Качер и Мила Кунис открија се за разводот (ВИДЕО)

Igor
По само четири години брак светските медиуми одлучија да ги разведат. Меѓутоа, холивудските актери Ештон Kачер и Мила Кунис на непосреден и интересен начин демантираа...
ЛајфстајлСцена

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor
Парот кој има една ќерка и еден син е во брак од 2014 година, а се забавуваат од 2012 година. Сето тоа се случило по...
ЛајфстајлСцена

Првпат отворено: Деми Мур за дрогирањето, љубовта и разводите

Igor
Познатата холивудска актерка Деми Мур има многу бурен и интересен живот, таа поминала по трнливиот пат до „ѕвезда“. Стана позната уште од 17 годишна возраст,...