Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Парот кој има една ќерка и еден син е во брак од 2014 година, а се забавуваат од 2012 година. Сето тоа се случило по престанувањето на емитувањето на серијата „Весели седумдесети“, во која заедно глумеа.

Големата љубов на колегите од серијата „Весели седумдесети“ Мила Кунис (35) и Ештон Качер (41), како што пишуваат американските медиуми, е во таква криза што парот одлучил да побара помош од експерт.

Тие наводно се караат повеќе од било кога, а нивните брачни кризи имаат врска со воспитувањето на децата, животот во Холивуд, верата (Мила Кунис е будист, а Качер изучувал Кабала, а пораснал во католичко семејство), како и наводно, со љубомората.

profimedia

„Повеќе не сметаат дека е под честа да побараат помош од експерт бидејќи токму тоа им помага да останат заедно“, изјави извор близок на парот.

Пред да биде со Мила Кунис, Ештон Качер му стави крај на шестгодишниот брак со 15 години постарата Деми Мур (56).

Слични објави

Видео хороскоп 19 јули 2019, петок

Igor

ИДЕАЛНА ДИЕТА ЗА ВАШИОТ ЗНАК: Лавовите право во теретана, Раковите само лесна храна

Igor

Смирете се, сите ќе ве блокирам: Се соблече Славица Чуктераш и никој не остана рамнодушен на нејзините облини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Карлеуша конечно ја призна аферата со Врањеш: Тоа се моите голи гради и мојот полов орган!

Еспресо

ПЕЈАЧОТ НА МЕТАЛИКА ВО БОЛНИЦА: Сериозни проблеми со АЛКОХОЛОТ И ДРОГАТА, БЕНДОТ објави ТАЖНИ ВЕСТИ – нема КОНЦЕРТИ

Igor

Љубовта им цвета: Познати парови кои опстанаа заедно (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × 4 =

Слични објави

Еден месец по породувањето Ен Хатавеј изгледа феноменално – Во вакво провокативно издание досега не сме ја виделе! (ФОТО)

Еспресо

Ретко имаме прилика да ја видиме Нина Бадриќ вака: Познатата пејачка со деколте скоро до папок (ФОТО)

Васко Спасоски

Направете сами домашна паста за заби од чии резултати ќе бидете воодушевени

Igor

Сајмон Кауел закрепнува по шестчасовната операција на ’рбетот: Огромна среќа го спасила од траен инвалидитет

Еспресо

Вознемирувачки детали за самоубиството на внукот на Елвис Присли испливаа на површина! (ФОТО)

Еспресо

Толку од љубовта помеѓу снаата и свекрвата: Ова е причината поради која Лепа Брена и Александра Живојиновиќ веќе не се сакаат (ФОТО)

Васко Спасоски