3.8 C
Скопје
04:18 - 21 април, 2024

Ознака : селебрити

Uncategorized

Незаборавни! Најубавите селебрити венчаници на деценијата! (ФОТО)

Слободен печат
Во текот на последнава деценија многу познати дами прошетаа до олтарот во венчаници кои ја маѓепсаа јавноста. Да се потсетиме на оние за кои најмногу...
ЛајфстајлСцена

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor
Парот кој има една ќерка и еден син е во брак од 2014 година, а се забавуваат од 2012 година. Сето тоа се случило по...